سالن گلستان شهدا سازه ‌ای خاص و طراحی متفاوت دارد/ بیش از 9200 مترمربع زیربنای سالن گلستان شهدا

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: پروژه سالن گلستان شهدا با اقدام شایسته شهرداری اصفهان با هزینه 130 میلیارد تومان به طور رسمی افتتاح می شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ایرج مظفر اظهار کرد: این سالن با اقدام شایسته شهرداری اصفهان به طور رسمی افتتاح می شود و در اختیار خانواده شهدا قرار می گیرد.   

وی با اشاره به مشخصات و ویژگی های این پروژه، تصریح کرد: قرار بود سال ۹۵ پروژه سالن اجتماعات گلستان با همکاری و مشارکت شهرداری اصفهان، استانداری و بنیاد شهید احداث شود از این رو شهرداری فعالیت عمرانی پروژه را آغاز کرد. 

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه با تغییر مدیریت شهری در سال 96 و 97 و با توصیه امام جمعه محترم و همت مدیر منطقه 6 قرار شد شهرداری سالن را تکمیل کند، ادامه داد: پروژه سالن اجتماعات گلستان شهدا با کاربری سالنی برای رویدادها و برنامه های فرهنگی و مذهبی در شأن خانواده شهدا و مردم شهیدپرور استان اصفهان و با هدف تکریم خانواده شهدا با سازه ‌ای خاص و طراحی متفاوت احداث شده است. 

وی هزینه فونداسیون سالن اصلی را حدود 5 میلیارد تومان ذکر کرد و افزود: شهرداری علاوه بر سالن نسبت به آزادسازی تجاری ها و منازلی که اطراف این سالن بودند از طرف شرق و غرب اقدام کرد که کار خوبی در جهت آزادسازی ایجاد فضای پارکینگ روباز علاوه بر پارکینگ سرپوشیده ای که احداث شده بود، انجام شد.

مظفر با بیان اینکه عملیات نازک کاری سالن، نصب سازه فضایی و پوشش سقف ها، موتورخانه و تاسیسات و محوطه سازی به شکل زیبایی انجام شد، تاکید کرد: سالن اصلی شامل 3 هزار و 900 متر مربع بوده و رواق اطراف آن هزار و 200 متر مربع است که به صورت همزمان می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: لابی هایی در زیرزمین قرار دارد که با مساحت 560 متر مربع جهت خدمات پشتیبانی است، در موتورخانه که با مساحت 430 مترمربع ساخته شده از وسایل سرمایشی و گرمایشی به روز استفاده شده و پارکینگ سرپوشیده با مساحت سه هزار و 200 مترمربع در این پروژه قرار دارد.

9290 مترمربع زیربنای ساختمانی سالن گلستان شهدا

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه در مجموع 9 هزار و 290 مترمربع زیربنای ساختمانی سالن گلستان شهدا است که 7 هزار و 700 مترمربع پارکینگ روباز و 5 هزار مترمربع محوطه سازی طرف شرق و غرب آن است و می تواند برای مراسم در فضای باز مورد استفاده قرار بگیرد.

وی هزینه اجرایی و آزادسازی پروژه سالن گلستان شهدا را 80 میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: شهرداری منطقه 6 نیز حدود 50 میلیارد تومان در سایر بخش های مربوط به پروژه انجام داده و این پروژه بزرگ در اختیار خانواده شهدا و مردم شهید پرور اصفهان قرار میگیرد.        کد محتوا 30885

برچسب ها